На Харківщині відбудеться зліт студентів-волонтерів

Захід пройде 2 червня за ініціативи Харківського університетського консорціуму та Ради ректорів ЗВО Харківської області.

IV Обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер ХХІ ст.» на кубок голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної проходитиме на базі Національного університету цивільного захисту України (вул. Баварська,7).

У заході візьмуть участь студенти та курсанти з 21 закладу вищої освіти, а також учні закладів середньої освіти Харківщини. Цього року на зльоті змагатимуться більш ніж триста представників молоді Харківщини, яких очікує запекла боротьба за головний приз змагань – Кубок голови Харківської обласної державної адміністрації.

2 червня в програмі передбачено святкове шикування учасників, на якому найкращим волонтерам вручать нагороди від Міністерства внутрішніх справ України, подяки Харківської обласної державної адміністрації, грамоти голови Харківської обласної ради та ін.

Учасників та гостей заходу очікують яскраві показові виступи курсантів університету цивільного захисту, захоплювальна квест-гра, презентація кращих студентських та учнівських волонтерських проектів, спілкування з ветеранами ООС, смачний польовий обід, концертні номери, підбиття підсумків та вручення очікуваного Кубка переможця.

Початок реєстрації учасників – о 8:30, початок урочистостей – о 10:00.